Archiwalne fotki

Rozpoczynamy walkę o ligowe punkty

• autor: samnetgks, 2011-08-13 21:03

Już w niedzielę o godzinie 11 na boisku Czarnych Wałbrzych rozpoczniemy walkę o pierwsze ligowe punkty w sezonie 2011/12

Po krótkim okresie przygotowawczym, w którym nasza drużyna rozegrała 5 meczów (1 wygrana ,1 remis i 3 przegrane) nadszedł czas na pierwszy poważny sprawdzian Nasz zespół wystąpi pod wodza nowego trenera: Jarosława Borconia -  liczymy na udany powrót na ławkę trenerską, gdyż trener ten prowadził już wczesniej naszą drużynę 1 sezonie powstania drużyny seniorskiej.

W przerwie letniej zanotowalismy kilka ubytków w zespole między innymi: Wawrzyniak odszedł do Skalnika Czarny Bór oraz Kupniewski do Sudetów Dziećmorowice. Żadnych nowych twarzy oprócz juniorów nie zobaczymy w 1 meczu sezonu.

Kadra na mecz z Czarnymi Wałbrzych:

Wtulich - Radoń, Zawadzki, Kaptur, Bródka, Nyklasz, Żygało, Szymaniak, Jankowski, Borowiak, Brudniak, Patejuk, Suchara, Nowak, Dobiega Przemysław.

Kilku zawodników sie jeszcze nie okresliło lub z powodu wyjazdów do pracy nie wznowiło treningów.