statystyki szczegółowe

Aktualności

KTJ: Udany początek juniorów

• autor: samnetgks, 2011-09-03 16:11

Udanie bowiem od zwycięstwa 3:1 rozpoczęli sezon nasi juniorzy. Na meczu z Podgórzem zjawiło się 15 zawodników.

Początek spotkania był dość udany dla naszej drużyny. Rozegraliśmy kilka dobrych akcji, które wynikały z przewagi w środku pola. Dały one optymizm na ławce trenerskiej Zagłębia na dobry wynik. Jak się wkrótce okazało przewaga przyniosła skutek w postaci bramki samobójczej dla naszej drużyny po której Zagłębie objęło prowadzenie. Po kilku minutach okazało się że Podgórze też grać w piłkę potrafi. Jeden ze strzałów naszych rywali, mimo iż niezbyt mocny dał gościom wyrównanie. W tej sytuacji nasz bramkarz popełnił błąd przy złapaniu piłki w ręce i ta przeleciała po jego ręce do bramki.

W drugiej połowie to Podgórze złapało swój rytm i co chwila strzelało na bramkę Zagłębia. Napór gości trwał do 75 minuty kiedy to gospodarze poderwali sie do walki. Przyniosło to skutek w postaci bramki na 2-1, którą strzelił Żołna z ostrego kąta. W 84 minucie meczu rozstrzygającą bramką strzelił nasz nowy zawodnik Ostrowski Mateusz..

Następnym przeciwnikiem już w środę 7.09 będą Sudety Dziećmorowice.