statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięski remis w derbach.

• autor: samnetgks, 2011-10-15 20:52

W derbach pomiędzy Zagłębiem a Gwarkiem padł remis 3-3 do przerwy 2-1. Początek był wręcz  piorunujący w wykonaniu gospodarzy którzy po kilku minutach prowadzili już 2-0. W 20 minucie strzelamy bramkę na 3-0 ale sędzia liniowy nie zabrał ze sobą okularów z szatni i zobaczył niewidzialnego spalonego. W 26 minucie spotkania sędzia główny który "sędziował" to spotkanie w sposób naganny wyrzucił Jankowskiego za 2 żółtą kartkę. Do przerwy wynik ustalił Piątek który wykorzystał błąd naszej obrony. Druga połowa to przewaga gości którzy strzelają 2 bramki i od 75 minuty przegrywamy 2-3. Gdy nadeszła 93 minuta meczu i dzięki wywalczeniu rzutu rożnego mamy ostatnią szansę w spotkaniu do pola karnego również idzie nasz bramkarz. Piłka z rzutu rożnego została wrzucona w środek pola karnego ta poszukała Wojciechowskiego jego strzał został jeszcze zablokowany ale dobitka Wylegały już ugrzęzła tam gdzie powinna czyli w środku bramki i ku uciesze całej drużyny zremisowaliśmy mecz który śmiało można określić jako wygrany przez sędziego Blitka.