Skalnik Czarny Bór - Zagłębie Wałbrzych 6:1 (4:1)
Bramki: Jarzębowski 2, Witek, Maliszewski A., Filip 2 - Patejuk
Skalnik: Wyszowski - Grzelak, Matusik, Pudełko, Skoczeń (46' Filip), Policht, Maliszewski A., Maliszewski K. (54' Wiącek), Witek, Pokrzywa, Jarzębowski (82' Mucha)
Zagłębie: Bielakiewicz Mariusz - Radoń, Nyklasz, Rałek (46' Bródka), Otok Gaspar (75' Stasiak), Pinczuk (60' Lanzarotti), Niedźwiedzki, Bielakiewicz Mateusz, Patejuk (46' Kochanowski), Smolec (25' Zazulak), Sawulczyk

Zdjęcia dzięki uprzejmości Rafał Okupniarek z Walbrzychfakty.pl

W sobotni poranek przy ulicy Ratuszowej drużyna Zagłębia rozgrywała mecze tzw wyjazdowy ponieważ gospodarzem był zespół skalnika Czarny Bór.

Początek meczu należał do gości którzy ruszyli z większym animuszem  w mecz. Na efekty czekaliśmy do 3 minuty kiedy to Smolec z 16 m uderzył piłkę w stronę bramki Wyszowski paruje na bok ale tak nieszczęśliwie że doskakuje do niej Patejuk i umieszcza piłkę w siatce.  Kolejne minuty to napór Zagłebia  lecz bez efektów w postaci bramek. Gdy Skalnik doszedł do siebie wywalczył rzut rożny który na bramkę po dobrym dośrodkowaniu Maliszewskiego zamienił Janiszewski. Po chwili obrońcy gości dali sie wymanewrować i było 1-2. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać i 1 połowa skończyła się wynikiem 4-1 dla Skalnika. W 2 części meczu obraz gry się nie zmienił dalej przewagę trzymał gospodarz czego efektem były jeszcze 2 bramki i końcowy wynik 1-6.