statystyki szczegółowe

Aktualności

Walkower dla Juniorów

• autor: Biniarzyk, 2013-09-14 14:42

W dniu 14 Września o godzinie 11:00 nasz zespół Juniorów podejmował na wyjeździe KP Podgórze mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Podgórza. Przez całe spotkanie  padał ulewny deszcze co uniemożliwiało  granie w piłkę nożna  tylko przypominało to  piłke wodną na duże bramki. Lepiej do warunków pogodowych jak i na boisku przystosowali się bardziej doświadczeni wiekiem zawodnicy podgórza którzy szybko opanowali środek pola i dochodzili co róż do pozycji strzeleckich. W końcówce 1 połowy nieporozumienie w szeregu obronnym gości wykorzystał zawodnik Podgórza i zrobiło się 1-0 dla gospodarzy. Druga połowa to troszkę lepsza gra Zagłębia nie ma już wielkiej przewagi gospodarzy ale nic już do końcowego gwizdka sie nie zmienia.

Po meczu okazało się że po sprawdzeniu dokumentów w zespole Gospodarzy zagrał Nieuprawniony zawodnik. Na decyzje wydziału Gier trzeba poczekać do środy.