statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo juniorów w meczu derbowym

• autor: samnetgks, 2013-10-05 19:10

Po 2 porażkach z rzędu juniorzy Zagłębia Wałbrzych pokonali groźnego przeciwnika zza miedzy czyli Górnika Nowe Miasto. Mecz rozpoczął się od dość mocnych akcentów gospodarzy którzy narzucili swoje tempo gry. Na skutki taki gry nie trzeba było długo czekać i już w 6 minucie meczu pierwszą bramkę dla zespołu strzelił Adam Krauze zamykając dośrodkowanie z 2 strony boiska. Już 3 minuty później było 2-0 gdy po faulu na naszym zawodniku w pobliżu pola karnego piłkę do sitaki skierował Marcin Kacica. Napór w kolejnych minutach spotkania nie schodził poniżej pewnego poziomu czego efektem była ręka w polu karnym gości i rzut z 11 metrów zamienił na bramkę nie kto inny Jak Kacica Marcin. Szybko strzelone bramki rozluźniły troszkę szeregi Zagłębia i niestety w 30 minucie meczu tracimy bramkę na 3-1. Tak kończymy 1 połowę i w dobrych humorach schodzimy na przerwę.

Druga połowa to lekka przewaga gości którzy za wszelką cenę próbują dojśćć naszych zawodników z wynikiem. Kiedy wydaje się że powinno być spokojnie do końca spotkania w 70 minucie tracimy bramkę na 3-2 i ze spokojnego meczu robi się nerwówka. Jednak kolejne minuty to spokojna rozważna gra w obronie jak i w pomocy  co daje nam końcowy wynik w postaci zwycięstwa dzieki któremu nikt nie uciekł nam z czołówki dalej jak na 3 punkty. Gratulacje dla juniorów oraz powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Skład: Zieliński - Sabiniarz, Soliński, Janiszewski, Jarzyński - Miara (73 Organiściak), Kierski, Stacherski, Krauze (35 Maleszka) (70 Boroń) - Kacica , Żołna

Bramki: Kacica *2, Krauze.