statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana juniorów w ostatniej kolejce !

• autor: Biniarzyk, 2013-11-05 20:55

Dnia 02.11. nasi juniorzy podejmowali drużynę Unia Bogaczowice na wyjeździe. Mecz rozpoczął się od ataków dwóch drużyn były to ataki bardzo zacięte Zagłębia Wałbrzych i Unii Bogaczowice. Lecz to Zagłębię (goście) przeprowadzało większość ataków na gospodarzy z tego co można było wyliczyć to nasi juniorzy mieli 10 sytuacji na zdobycie bramki w pierwszej połowie a Unia z tego co tylko 4 lecz to Unia mogła znacznie lepiej zagrozić  juniorom Zagłębia. Wynik do przerwy wyrównany i można powiedzieć że sprawiedliwy dla obu drużyn czyli wynik bez bramkowy 0 – 0 do przerwy. Druga Połowa w naszym wykonaniu czyli Zagłębia zdecydowanie lepsza od pierwszej połowy nie ta sama drużyna co grała na początku od pierwszych minut. Przepiękna walka w środku pola szerokie rozgrywanie skrzydłami wspieranie samych siebie. Dzięki temu nasi juniorzy zdobyli wywalczoną bramkę w 54 minucie na 0 – 1 zdobywcą bramki był Mariusz Maleszka oddany strzał z poza 16 metrów dzięki czemu obejmujemy prowadzenie meczu już do ostatniego gwizdka. Dalsza dobra gra i rozciągnięcie gry na skrzydła powoduje że już po 3 minutach wpada druga bramka dla Zagłębia piłka przeleciała nad rękami bramkarza dzięki czemu nasz skrzydłowy Michał Boroń skierował piłkę głową do siatki. Dzięki temu wyniku nasi juniorzy mogli przystopować parę minut i odpuścić rywalowi dobija na zegarku sędziego 73 minuta i sędzia gwiżdżę 3 bramkę ale za to jaką przepiękną wykonaniu Dawida Rogiewicza strzał oddany powyżej 20 metrów od bramki piłka wpada bliziuteńko koło słupka Unii. Koniec meczu i kolejne zapisane 3 pkt dla Zagłębia dzięki temu zwycięstwu nasi juniorzy tracą do lidera 3 pkt. a do wicelidera tylko 1 pkt. i obejmują w tabeli 3 miejsce na koniec rundy jesiennej. Dobre wykonanie naszych juniorów w tej rundzie gwarantuje o dalszą grę o awans do Oj.
Duże podziękowanie dla juniorów za ich grę i chęć do gry naprawdę dobre wykonanie naszych juniorów w tym meczu wiedzą o co tak naprawdę walczą.