Aktualności

Wygrana juniorów

• autor: Biniarzyk, 2014-04-05 21:23

3pkt. dla juniorów Zagłębia Wałbrzych >>>>Więcej w rozwinięciu

Nasi juniorzy w dzisiejszym meczu ligowym podejmowali na wyjeździe Skalnik Czarny Bór pokonując przeciwnika po dość przeciętnym wykonaniu I połowy juniorów. W pierwszej połowie już po 17 minutach gry zdołaliśmy strzelić bramkę na 0-1 z rzutu karnego, zdobywcom bramki był Przemysław Kierski z nr.15 lecz w 36 minucie meczu mieliśmy małe zamieszanie pod naszą bramką! Przeciwnik wykorzystał nasz błąd i zdołał zremisować na 1-1. Do przerwy wynik pozostał bez zmian. II połowa zaczęła się obiecująco! Była zdecydowanie lepsza w wykonaniu graczy z Zagłębia Wałbrzych. Nasi juniorzy mieli mnóstwo sytuacji bramkowych lecz nie potrafili ich wykorzystać, jednak  mieli ogromną przewagę kondycyjną nad przeciwnikiem. Niestety nie skutkowało to najlepiej. Dopiero pod koniec meczu w 80 minucie zostaje faulowany w polu karnym nasz napastnik Marcin Sobotka, który był również faulowany przy pierwszej bramce. Dostaliśmy po raz drugi szanse! Arbiter podyktował rzut karny dla juniorów Zagłębie. Wykonawcą drugiego rzutu karnego był kapitan juniorów Sebastian Sabiniarz, który zdołał strzelić bramkę, która poprowadziła zespół do zwycięstwa 1-2. Zawodnicy walczyli do ostatniego gwizdka. Wynik końcowy Skalnik Czarny Bór 1-2 Zagłębie Wałbrzych.

Bramki zdobyli : Przemysław Kierski i Sebastian Sabiniarz

W meczu wystąpili: Marcel Zieliński, Gracjan Janiszewski, Eryk Wiktor, Adrian Soliński, Tomasz Szydłowski, Przemysław Kierski, Sebastian Sabiniarz, Sebastian Dyminski, Marcin Kacica, Daniel Stacherski, Marcin Sobotka.

Rezerwowi: Paweł Miara, Beniamin Mlostek, Patryk Karczewski, Adam Krauze, Hubert Mazur